Blog

پیش ثبت نام

پیش ثبت نام دومین نمایشگاه امنیت سایبری ایران از16 تیرماه آغاز و تا پایان وقت اداری 22 تیرماه جاری ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، “دومین نمایشگاه تخصصی امنیت سایبری ایران” به همت کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران از تاریخ 27 الی 29 مرداد ماه در محل نمایشگاهی مرکز آفرینش‌ها واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه همچون دوره گذشته، با هدف اشاعه فرهنگ امنیت اطلاعات، معرفی توانمندی‌های جامعه فناوری اطلاعات و تحت سه محور شامل محصولات داخلی و خارجی امنیت اطلاعات، خدمات و سرویس‌های امنیت اطلاعات، آموزش و آگاهی‌‌رسانی در حوزه امنیت برگزار شده و خدمات و محصولات زیر را ارائه خواهد کرد:
1. خدمات و محصولات امنیت زیرساخت، ارتباطات و اطلاعات
2. خدمات و محصولات سیستم‌های مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)
3. خدمات و محصولات مرتبط با مرکز عملیات امنیت (SOC)
4. خدمات و محصولات مرتبط با گروه واکنش هماهنگ رخداد (CERT)
5. خدمات و محصولات سیستم‌های فیلترینگ (Filter Web)(Web Application Firewall)
سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از تمام شرکت های فعال در حوزه امنیت اطلاعات دعوت می کند ضمن حضور موثر در این رویداد تخصصی و به منظور برنامه ریزی هرچه بهتر، فضای مورد نیاز خود را اعلام کنند.
متقاضیان می توانند برای اطلاع از هزینه های نمایشگاه و پیش ثبت نام در این نمایشگاه، فرم پیش ثبت نام به پیوست را پس از تکمیل به آدرس info@icsec.ir ارسال کرده و یا به شماره 66510424 فکس کنند.همچنین برای پیش ثبت نام آنلاین، علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت icsec.ir و پس از عضویت در سایت پیش ثبت نام آنلاین کنند.
همچنین شرکت های متقاضی علاقمند به برگزاری کارگاه های ارائه محصول در این نمایشگاه تخصصی می توانند در فرم پیوست، تقاضای خود را اعلام کنند.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره دبیرخانه برگزاری این نمایشگاه (66517510- 66553347) تماس بگیرند.

5