Blog

tech

تفاهم نامه سازمان با اولین رسانه تصویری آنلاین ICT با هدف ارائه تسهیلات به اعضا

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، اصغر رضانژاد، دبیر سازمان با اعلام این خبر گفت: براساس این تفاهم نامه که با هدف افزایش سطح اطلاع رسانی سازمان و ارائه تسهیلات به اعضای صنف صورت گرفته، رسانه تک تاکز به عنوان رسانه رسمی تصویری سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران به اعضا معرفی می شود.
رضانژاد با اشاره به هدف سازمان ازانعقاد این تفاهم نامه و تسهیلات آن برای اعضای صنف ادامه داد: سازمان در راستای افزایش سطح تعامل با رسانه های تخصصی آنلاین و مکتوب حوزه ICT، این همکاری را با تک تاکز آغاز کرده تا علاوه بر توسعه ارتباط و همکاری در وقایع مختلف خبری سازمان، اعضا بتوانند ضمن برخورداری از تسهیلاتی، از توانمندی این رسانه تخصصی برای اطلاع رسانی خدمات و برند خود استفاده کنند.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران درخصوص تسهیلات رسانه تک تاکز به اعضای سازمان در حوزه اطلاع رسانی گفت: اعضای سازمان می توانند درصورت همکاری با رسانه تک تاکز و استفاده از بستر اطلاع رسانی حرفه ای این رسانه همچون تهیه گفتگوهای خبری و گزارش آگهی ،از تخفیف30درصدی در تعرفه های تک تاکز برخوردار شوند.
رضانژاد با بیان اینکه سازمان تسهیل گر و پل ارتباطی میان اعضای سازمان و رسانه های تخصصی فناوری اطلاعات است، تاکید کرد: براساس این تفاهم نامه سازمان و تک تاکز از امکانات اطلاع رسانی مشترک در حوزه فناوری اطلاعات استفاده می کنند و سازمان تلاش می کند این رسانه تخصصی بیش از پیش در میان اعضای صنف شناخته شده و فعال باشد.
در حال حاضر رسانه تک تاکز به عنوان اولین رسانه تصویری آنلاین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت می کند و هدف آن انتشار و اطلاع رسانه کلیپ های تصویری خبری و تبلیغاتی در حوزه فناوری و به ویژه فناوری اطلاعات است.
علاقمندان برای آشنایی با این رسانه و فعالیت های آن می توانند به آدرس techtalks.ir مراجعه کرده و برای اطلاع از نحوه همکاری با این رسانه با واحد روابط عمومی سازمان(88734499) تماس حاصل کنند.

1